Συνεργάτες στην περιοχή Κερατσίνι-Δραπετσώνα

Το Α΄ ΤΕΣΤ εφαρμόζεται αποκλειστικά από εξουσιοδοτημένους συνεργάτες, οι οποίοι είναι ειδικοί θεραπευτές και παιδίατροι. Έχοντας δημιουργήσει ένα ισχυρό και διαρκώς αναπτυσσόμενο δίκτυο σε Ελλάδα και Κύπρο, διασφαλίζουμε ότι η δοκιμασία διενεργείται με πιστοποιημένο, έγκυρο και ομοιόμορφο τρόπο για όλα τα παιδιά, ανεξάρτητα από την περιοχή διαμονής τους.

Αναζητήστε τον πλησιέστερο εξουσιοδοτημένο συνεργάτη μας και μάθετε έγκαιρα αν το παιδί σας είναι έτοιμο να κάνει το επόμενο μεγάλο του βήμα στο σχολείο.

Κερατσίνι-Δραπετσώνα

Fatsi Tonia

Ειδική/ός Παιδαγωγός

Παπανικολή 24, 18756 Κερατσίνι-Δραπετσώνα (Πειραιάς) Περισσότερα

ΜΠΑΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Λογοθεραπεύτρια/ης

ΚΑΛΒΟΥ 49, 18758 Κερατσίνι-Δραπετσώνα (Πειραιάς) Περισσότερα
Εμμανουήλ Μπενάκη 101 και Αμισου, 18757 Κερατσίνι-Δραπετσώνα (Πειραιάς) Περισσότερα

Μπουρνια Ελευθερια

Ειδική/ός Παιδαγωγός

Αμφιάλη, 18756 Κερατσίνι-Δραπετσώνα (Πειραιάς) Περισσότερα

ΣΙΔΕΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ειδική/ός Παιδαγωγός

Παπανικολή 24, 18756 Κερατσίνι-Δραπετσώνα (Πειραιάς) Περισσότερα
Παπανικολή 32, 18756 Κερατσίνι-Δραπετσώνα (Πειραιάς) Περισσότερα

Χάρτης συνεργατών